Vážení rodiče!

Ani jsme se nanadáli a už je to tady. Budova MŠ Bezručova, která zastřešuje chod 4. oddělení a a navštěvuje ji celkem 108 dětí dostane nový "kabátek". Čeká nás období "provizorních" podmínek. Veškeré informace naleznete níže - dočasné seznamy dětí, náhradní prostory, kde budou vaše děti po dobu rekonstrukce docházet atd. Věřte, že jsme se snažili, aby prostory, i když dočasné a provizorní,byly pro vaše děti co nejvíce komfortní a příjemné. Tímto děkuji za spolupráci řediteli DDM Jablunkov Mgr.Václavu Pospíšilovi, řediteli ZŠ Lesní Jablunkov Mgr. Pavlu Kantorovi a paní ředitelce polské MŠ Mgr. Katarzyne Cienciala.
 
 
 
 
Výsledek obrázku pro kreslený vykřičník
Zde naleznete dočasné seznamy děti a náhradní prostory po dobu rekonstrukce MŠ Bezručova. V případě jakýchkoliv připomínek, dotazů volejte prosím paní ředitelku: 608 880 014