Co nás čeká k květnu?

08.05.2017 18:02

Milí rodiče.

V květnu nás čeká spoustu akcí, na které se už děti i vy můžete těšit.

11. května na MŠ Bezručova proběhne Den matek. 18. května Den matek na MŠ Školní. Pozvánky s upřesněnými informacemi naleznete v šatnách na odděleních. Čeká Vás krásný program dětí, malé pohoštění a určitě i nějaké překvapení :-) 

MŠ Bezručova - školní výlet do ZOO (neúčastní se děti z odd. Motýlků a Myšek!!). Odjezd od MŠ 08:30h - návrat cca 15:00 - 15:30h. Výlet je pouze pro děti středního a nejstaršího oddělení, nejmladší oddělení zůstává v MŠ.

MŠ Bezručova 31.5.2017 - DEN DĚTÍ v letošním roce bez rodičů. Užijeme si zábavné, sportovní dopoledne na zahradě MŠ. Čekají nás soutěže, diskotéka, občerstvení.

Další akce PRO OBĚ MŠ v dopoledních hodinách:

19.5 Městský les, Den země akce pro střední a starší děti

26.5 tradiční akce Jackové dětem - akce pro střední a starší děti

7.6 pro předškoláky SPORTOVNÍ HRY

 

Zpět