Dobrovolný klub rodičů

16.06.2022 09:22

Rodiče, a přátelé mateřské školy,

 

 

Školní rok se pomalu blíží ke konci, a tak bych se s Vámi ráda podělila o pár informací. 

 

Za poslední dva roky jsme toho ,,stihli“ opravdu hodně. Pandemie Covidu zasáhla celkem nelítostně, a tak jsme byli nějakou dobu ochuzení o to, kochat se tím, co naše děti vše zvládly, umí a chtějí nám ukázat. 

Naštěstí v letošním roce se stihlo realizovat alespoň pár příjemných aktivit, jako například návštěva Mikuláše, lyžařský výcvik, plavání, velikonoční tvoření s dětmi, Den matek, školní výlety dětí,  návštěvu  HZS s ukázkou nácviku.

Věřím, že všechny ,,pandemie a epidemie" , alespoň tedy ty, které se nazývají neštovice a střevní chřipky, jsou za námi a v následujícím školním roce nás budou čekat samé příjemné dny. 

Můžete se určitě těšit na pravidelné setkávání rodičů v rámci ,,Dobrovolného klubu rodičů MŠ“.  Vánoční besídky, radovánky a další kulturní akce, které nám školka ještě umožní připravit a následně i připraví. 

Děti budou opět s radostí nacvičovat a učit se novým věcem, připravovat se na zápisy do základních škol, a my je jen s pýchou a radostí v očích podporovat a provázet v jejich snažení.

 

Budu se těšit na září, kdy se opět společně sejdeme na schůzi rodičů a kde si představíme detailněji, co nás vše bude čekat. 

 

Přeji všem krásné léto plné slunce a vody a nám rodičům pevné nervy!!!

 

Lucie Lengálová – předsedkyně ,,Dobrovolného klubu rodičů“ MŠ Bezručova

Zpět