Docházka prázdniny

11.04.2017 19:53
Vážení rodiče.
Zapisujte se nám na prázdninový provoz závazně a opravdu s pochopením -  na MŠ Školní 800.

Provoz bude jen na MŠ Školní Jablunkov, malé děti jsou zvyklé na svůj kolektiv a p. učitelky,
je to samozdřejmě na vašem zvážení, ale prosíme Vás o spolupráci (kapacita MŠ Školní je omezena na dvě třídy). Letos máme "bojové" podmínky - MŠ Bezručova prochází o prázdninách kompletní rekonstrukcí. Prosíme zvažte, zda je opravdu nutností, aby dítě o prázdninách chodilo do školky, popř. , aby chodilo každý den. Odměnou nám bude krásná nová a moderní budova pro naše dětí :-)
Bc. Nieslaniková Ilona

KDO SE ZAPÍŠE NA PROVOZ ČERVENEC A SRPEN. V KVĚTNU JIŽ HRADÍ POPLATEK ZA ŠKOLNÉ O PRÁZDNINÁCH! PROSÍM KVĚTEN, ČERVENEC A SRPEN - PLATBA 900,-KČ.  ČERVEN A ZÁŘÍ DĚTI Z DŮVODU REKONSTRUKCE ŠKOLNÉ NEPLATÍ.

PROSÍM, ČÁSTKU JE NUTNO UHRADIT DO 15. KVĚTNA 2017, DLE SMĚRNIC ŠKOLNÍHO ŘÁDU MŠ JABLUNKOV.

Rychlá odpověď