Informace k hepatitidě typu A aneb není důvod k obavám

23.01.2018 19:03

Milí rodiče.

Mnozí z Vás se doslechli o nepříjemné situaci, která se dotkla strávníku ZŠ Jablunkov. U jednoho zaměstnance školní jídelny se vyskytla hepatitida typu A a tato skutečnost se odrazila jak v provozu, který byl do dnešního den omezen, tak v následných opatřeních. Dvě naše oddělení jsou stravovány v ZŠ - náhradní prostory DDM a ZŠ Jablunkov. Připomínáme, že všechna ostatní oddělení mají stravu z naší JÍDELNY MŠ Jablunkov Školní 800. Není proto důvod k obavám. Přesto Vám rádi poskytneme informace, které nám poslala krajská hygienická stanice, samozřejmě jen pro vaší informovanost. 

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY K ONEMOCNĚNÍ ZDE: www.khsova.cz/obcanum/otazky-v-h-a

CO JE HEPATITIDA TYPU A ZDE: www.khsova.cz/docs/01_aktuality/files/VHA_2017_2.pdf

A JAK PŘEDCHÁZET? Preventivní opatření 

POKUD ODPOVĚDI NENAJDETE VE VÝŠE UVEDENÝCH ODKAZECH HLEDEJTE ZDE: www.khsova.cz/

 

Věříme, že jsme Vám poskytli dostatečnou informovanost a mnohé z Vás i uklidnili tím, že vzniklá nepříjemná situace se naší MŠ bezprostředně nedotýká.

 

Přejeme Vám krásné mrazivé dny.

Vaše MŠ.

 

 

Zpět