informace pro malé lyžaře :-)

01.02.2018 14:42

Milí rodiče malých lyžařů.

V pondělí nám začíná lyžařský kurz. Připomínáme pár organizačnách záležitostí. Odjezd od MŠ bude 08:20 hod, od ZŠ Jablunkov 08:30 hod. Svačinka je zajištěna, bereme ji s sebou na kurz. Prosíme VŠE PODEPSAT. Pedagogický doprovod na lyžařský kurz zajistí p.učitelky Kadlubcová Věra, Švecová Anna, Suszková Lucie a Pyszková Jana. Kurzu se v letošním roce účastní 24. dětí.

Prosíme rodiče, aby v pondělí donesli poplatek za kurz tj. 1700 kč. Kdo si půjčuje i výbavu navíc poté dalších 350 kč. 

Těšíme se na pokroky dětí, které budete moci zhodnotit v pátek 09.02.2018 na závěrečné exhibici. Informace o této akci Vám ještě poskytneme.

Vaše MŠ.

                                                         Související obrázek

Zpět