MŠ Bezručova oslavila měsíc knihy návštěvou tiskárny FINIDR

23.03.2019 11:57

Březen - měsíc knihy. A co takhle podívat se na vznik knihy pěkně od začátku? Přesně tahle myšlenka nás vedla k tomu, že jsme se rozhodli uspořádat pro děti z MŠ Jablunkov exkurzi do tiskárny do Českého Těšína. Tiskárna FINIDR patří mezi největší výrobce knih v pevné a měkké vazbě ve střední Evropě. Děti tak měly možnost nahlédnout do zákulisí tvorby knih a vidět veškerou techniku, která je k zapotřebí k tomu, aby knížka vznikla. Děkujeme všem ochotným zaměstnancům a vedení FINIDR za nezapomenutelný a obohacující zážitek. Věříme, že naše spolupráce touto akcí nekončí, a proto se těšíme zase někdy na viděnou!! 

Odkaz na fotogalerii: www.ms-jablunkovskolni.cz/bezrucova-130/mysky/fotogalerie/#a20190318-100513-resized-jpg

 

 

Zpět