Poděkování za spolupráci Muzeum Jablunkov

10.12.2020 16:42

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za spolupráci Muzeu Jablunkov, které nám po celý rok připravovalo pro děti tvořivý program. Každá návštěva muzea vykouzlila dětem úsměv na tváři a vždy si odnášely radost ze společného tvoření. Děkujeme za spolupráci v tomto školním roce a těšíme se na spolupráci budoucí. 

MŠ Jablunkov

 

Po dobu rekonstrukce děti nebudou do muzea docházet a takový krásný dopis nám paní pracovnice poslaly! :-) Těšíme se na další spolupráci v nových prostorech a závěrem přejeme úspěšnou rekonstrukci! :-)

 

Vážené dámy a vážení pánové,

 

vzhledem k zahájení rekonstrukce budovy Knížecího domu a výstavbě nové expozice dochází k uzavření jablunkovské výstavní síně. S otevřením nové pobočky pro veřejnost se počítá po ukončení všech stavebních a dalších prací v roce 2022.

Chtěly bychom vám touto cestou poděkovat za spolupráci. Velice si vážíme, že jste Muzeu Těšínska v Jablunkově po celou dobu zachovali přízeň a hojně nás navštěvovali. S dětmi jsme pracovaly velmi rády a doufáme, že i ony si odnesly hezké zážitky, byly vždycky úžasné.

 

Mějte se krásně, klidnou předvánoční dobu a Vánoce plné odpočinku, úsměvů, splněných přání a v obklopení vašich nejbližších a nejmilejších. A v novém roce hlavně hodně zdraví!

 

 

 Denisa Raszková a Bc. Lenka Waclawková

Zpět