Poděkování za zdařilé a povedené radovánky

21.05.2019 18:57

Vážená paní ředitelko, milé paní učitelky z MŠ Bezručova , Školní!

Poněvadž jsem jedna z Vás, působím ve školství velkou řadu let, a vím, jaká je to náročná, ale za to moc krásná práce s dětmi, s těmi malinkými ještě víc, ráda bych Vám vyslovila aspoň takto „obrovskou poklonu a poděkování“ za všechny , kteří navštívili Vaše „Dětské radovánky“ tuto sobotu 18.května 2019.

Děkuji za luxusní prostředí, krásně připravené stánky s super ,velmi levným, občerstvením, množstvím rozličných zákusků/za legrační cenu/ skvělé domácí chuti, nápojů, atrakcí, velkou tombolu, ale především za nečekané „KOUZELNÉ TANEČNÍ VYSTOUPENÍ“ VŠECH DĚTIČEK v přenádherných oblečcích a barvách. Čekala jsem , že se někdo z mladých rodičů postaví k mikrofonu a veřejně všem paním učitelkám a p.ředitelce Ilonce , nahlas poděkuje. Ale nestalo se tak. Snad aspoň těchto pár mých vět ,Vám, p. učitelky, vykouzlí úsměv, že si práce s dětmi cením nejen já, ale i Ti ,resp. Rodiče a prarodiče, kterých bylo přes 400, co Vaši akci navštívili.

Jsem velmi ráda a šťastná, že mám ve Vaší Mš svou tříletou vnučku Adélku a už teď se těším, na další , Vámi pořádané společné akce s rodiči a dětmi , s hudbou či básničkami.

Prosím, sdělte moje poděkování všem paním učitelkám a všem, kteří se podíleli na celé skvělé a zdařilé akci s krásným sluníčkovým počasím. Věřím, že Ti ,co nacvičovali, budou mile odměněni ke konci školního roku. Poděkování zasílám i na Měst.úřad v Jablunkově p.starostovi .

 

Ještě jednou“velký dík!“

 

Mgr.Hana Legierská

 

Alej Míru 809

20.5.2019

Zpět