Prázdninový provoz v plném nasazení

03.08.2022 00:34

Prázdninový provoz je v plném proudu, ani jsme se nenadáli, a jsme v jeho druhé polovině. Na budově MŠ Školní probíhá rekonstrukce školní jídelny, a proto si děti prázdninový provoz užívají pouze na MŠ Bezručova. Ta disponuje krásnou rozlehlou zahradou, kde si děti mohou po celé dopoledne užívat krásného slunečného počasí a her. 

V naší školce se pořád něco děje a na nudu není čas. Minulý týden zde  probíhal výtvarný tábor pod vedením paní Mgr. Zuzany Karpecké, tímto děkujeme za kreativní zpříjemnění prázdninových dní a za spolupráci DDM Jablunkov.

MŠ Bezručova je v provozu pro naše děti po celý srpen a my se těšíme na další prázdninové zážitky v naší školce!

                                        Prázdniny 2021/2022 – Stredniskoly.cz

 

Zpět