SLÁVA NAZDAR VÝLETU, NEZMOKLI JSME, UŽ JSME TU.

04.06.2021 11:41

SLÁVA NAZDAR VÝLETU, NEZMOKLI JSME, UŽ JSME TU.

14. června třída MYŠEK a 16. června třída MOTÝLKŮ a BERUŠEK z MŠ BEZRUČOVA jela na výlet do Dolní Lomné. Hned po příjezdu jsme navštívili ZEMĚDĚLSKÝ DVOREK, kde si děti prohlédly různé druhy domácích zvířátek a jejich mláďátek. Po Zemědělském dvorku nás spolu s panem majitelem provázel i poník jménem Bianka, který byl neuvěřitelně hodný a přítulný. 

Po prohlídce jsme se vydali na NOVOU POLANU. Cestou děti pozorovaly krásu naší přírody. V našem cíli Nová Polana nechybělo ani malé občerstvení, které pro nás připravila naše školní jídelna. Motivací za zdolání výšlapu byla pro děti sladká odměna (zmrzlina v kornkoutku).

Z tohoto výletu si děti odnesly nezapomenutelné zážitky, na které budou ještě dlouho vzpomínat.

Zpět