Tentokrát za divadlem vyjely děti z MŠ Bezručova :-)

24.10.2019 17:17

Pro tentokrát jsme se rozhodli, že divadlo, jak je u nás tradicí, nepozveme k nám do školky, ale pojedeme za dobrodružstvím a zároveň i kulturním zážitkem do Těšínského divadla my. A s ohlednutím musíme říci, že rozhodně tohoto nápadu nelitujeme. 

Už ráno jsme my - děti z oddělení Ježečků a Motýlků, netrpělivě vyhlíželi autobus, který nás zavezl až na místo. Tady už na nás čekali herci, kteří se nebáli nás do programu divadla aktivně zapojit. Stali se z nás tak nachvíli vlastně herci na opravdovém pódiu, který znamená svět :-) Divadelní představení Kvak a Žbluňk jsme tak nesledovali pouze pasivně z diváckého prostoru, ale prožili jsme ho doslova celým tělem a všemi smysly :-) Z divadla si tak odnášíme skutečný PROŽITEK a nezapomenutelný ZÁŽITEK :-)

Děkujeme zároveň i Spolku rodičů, který nám pro tuto akci zaplatil vsupenky

                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět