Vzkaz pro předškoláčky MŠ BEZRUČOVA :-)

16.05.2019 18:32

Je čas se rozloučit :-)

 

Rok uplynul jako voda a nastává čas se pomalu rozloučit s nejstaršími dětmi naší mateřské školy. Dne 26.6.2019 proběhne v kinosále slavnostní rozloučení s předškoláky pod vedením známého spisovatele a ilustrátora Adolfa Dudka. Než však tento krok učiníme, pojďme se ještě poohlédnout, co nám uplynulý rok přinesl.

 

Byl plný nejen zajímavými akcemi pro děti, ale také vystoupením pro nové občánky, rodiče, babičky a dědečky. Pravidelně jsme navštěvovali muzeum a knihovnu. Taktéž děti zhlédly několik zajímavých divadelních představení. Absolvovaly lyžařský a plavecký kurz, kde se mnohému naučily. Odpolední čas v době vánočních a velikonočních svátků jsme si zpříjemnili tvořením spolu s rodiči. Navštívili jsme tiskárnu Finidr v Českém Těšíně, která je největším výrobcem knih v Evropě. A tak bychom mohli pokračovat dále a dále. Těch akcí bylo nespočetně mnoho. Naše děti jsou pro nás tím nejcennějším darem v životě. A proto jim chceme touto cestou poděkovat za jejich trpělivost a neskutečnou píli při přípravě na různá vystoupení. 

 

V listopadu a květnu jsme přednášeli a zpívali novým občánkům města Jablunkova. Prostřednictvím koled jsme se snažili naladit vánoční atmosféru v Alžbětinkách a na besídce pro rodiče. Nezapomněli jsme ani na důležitý svátek našich maminek a babiček. Programem ve formě básní, písní a tanečků jsme potěšili seniory klubu důchodců, Alžbětinek a Pohody. Takže děti, moc Vám děkujeme a přejeme Vám hodně úspěchů v další nové etapě Vašeho života.

 

Učitelky třídy Myšek

 

MŠ Bezručova

Zpět