ZAHÁJENÍ PROJEKTU CESTA

17.09.2019 20:17


Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás informovat o nové aktivitě naší MŠ. Zítřejším dnem startuje projekt CESTA. Oč se jedná? Naše MŠ tento projekt zastřešuje tím, že poskytujeme lektorům a učitelům z okolních škol potřebné zázemí  a prostory pro další vzdělávání a kolegiální podporu. Prostory dílen MŠ Bezručova se zítra promění v plnohodnotné vzdělávací zářízení pro pedagogy a navštíví nás kvalifikovaná lektorka KVIC. Právě s Krajským zařízením pro další vzdělávání pedagogických pracovníků na projektu spolupracujeme. Aktivity projektu jsou rozděleny do 6 klíčových aktivit a zaměřují se na získávání, procvičení či zdokonalování dovedností poskytovat kolegiální podporu v různých tématech. Všech 6 akcí se bude konat u nás ve školce. Je nám velkou radostí, že naše MŠ může nabídnout vhodné podmínky pro konání podobných akcí.

Tímto děkujeme i školní jídelně, která všem účastníkům po dobu projektu bude zajišťovat stravu a pitný režim.

 

Zpět