Zdraví do MŠ - projekt v plném proudu

17.10.2017 17:54

Milí rodiče!

Před nedávnem jsme Vás informovali o zapojení se naší MŠ do projektu Zdraví do škol -zdraví dětem. Dnes byla zahájena realizace projektu. Program s názvem Cvičíme se Zdravíkem a Jedlíkem absolvovali děti oddělení Motýlků a Myšek (DDM). Reakce dětí byla velice příznivá. Děti si rozšířily své poznatky o zdraví, ovoci a zelenině i správné životosprávě a co je nejdůležitější - pořádně protáhli celé tělíčko. Celým programem se prolínala motivace ke sportu, cvičení a zdravému životnímu stylu. Všechny tyto aktivity probíhaly hravou formou doplněné o množství zajímavých tělovýchovných pomůcek. Oba oddělení se rozhodly v projektu pokračovat další realizací tentokrát programem Zdravík a zvířátka z kouzelného lesa. Hodina proběhne 13.11 2017 v DDM Jablunkov (oddělení Myšky) začíná v 08:00 hod. oddělení Motýlci v 10:00 hod. 

 

MYŠKY DDM  www.ms-jablunkovskolni.cz/bezrucova-130/mysky/fotogalerie/#a20171017-100527-jpg

MOTÝLCI

 

Projekt nyní čeká naše předškoláky z oddělení Berušky (MŠ Školní) a Berušky ze ZŠ Jablunkov. 

 

 

 

 

Zpět