Karneval MŠ Bezručova

16.02.2022 12:12

    V úterý 15. 02. 2022 proběhlo v naší mateřské škole tradiční karnevalové veselí. Hned ráno děti přišly do mateřské školy převlečené za překrásné a nápadité masky, a nic nebránilo tomu, aby začal pravý karnevalový rej! Všechny třídy se proměnily na taneční parket plný veselých masek. Z počátku si děti užívaly svých masek v podobě tanečků, módních přehlídek a zábavných her. Tančily princezny, draci, policisté, vojáci, dinosauři, tlapkové patroly a spousta dalších nádherných masek. Ani paní učitelky nezůstaly stranou a převlékly se do masek. Později se děti z Berušek, Ježečků, Myšiček a Motýlků přemístily do tělocvičny, kde je čekaly další zábavné úkoly. Ve svých krásných maskách děti házely balónky na cíl, skládaly puzzle, hledaly mezi nafouknutými balónky značku své třídy a na závěr zdobily klauna pomocí voskovek. Z očí dětí zářila radost a spokojenost.

Všichni si toto zábavné a veselé dopoledne užili!

 

Zajímá Vás, jak takové karnevalové dopoledne v naší mateřské škole probíhá? Zde se můžete podívat na krátké video a ve fotogaleriích jednotlivých tříd naleznete další fotky. ↓

www.youtube.com/watch?v=lrEH4uh2j_4

Zpět