Projekt Celé Česko čte dětem

Naše MŠ je součástí projektu Celé Česko čte dětem: celeceskoctedetem.cz

Celá školka prožila skvělý Den Dětí s projektem Celé Česko čte dětem reportáž na stránkách kampaně o naši akci celeceskoctedetem.cz/vase-akce/vase_akce435

Třída BERUŠEK ZŠ JABLUNKOV se aktivně zapojila do projektu spoluprací se ZŠ - s žáky 5. tříd. Právě oni každé úterý čtou školkovým dětem pohádky. Důležitost pravidelné četby má tak oboustranný pozitivní vliv. Ze spolupráci děkujeme ZŠ Jablunkov.

TŘÍDA MOTÝLCI, MYŠKY, JEŽCI se do projektu zapojila zakládáním sešitů MŮJ SEŠITEK SPOLEČNÉ ČETBY. Každý týden se v sešitu objeví nová pohádka, kterou rodiče musí s dětma doma před spaním přečíst, napsat k ní krátkou zprávu nebo vytvořit ilustraci. Rozšiřujeme tak myšlenku pravidelného předčítání do rodin.

A SAMOZDŘEJMĚ CELÁ ŠKOLKA ČTE DĚTEM PŘED SPANÍM :-)

Naši pohádkoví hosté před spaním:
Paní ředitelka čte Motýlkům pravidelně před usínáním, ráda vyprávění doplní i hrou na klavír
Paní účetní Hanička - třída Motýlci, děkujeme za pohádku a vyprávění o kočičkách.
žákyně 6. třídy ZŠ Jablunkov Kateřina Karpecká - třída Motýlci, děkujeme za pohádku a povídání s dětmi na téma: proč je důležité poslouchat pohádky :-)
Lenka Heltová, školnice MŠ - třída Berušek MŠ Školní
Pan starosta Ing. Jiří Hamrozi - třída Myšek MŠ Bezručova
Pan ředitel DDM Mgr. Václav Pospíšil -třída Myšek MŠ Bezručova
Žáci 5. tříd - pravidelná četba před spaním - třída Berušek MŠ Bezručova. Děkuji ZŠ Jablunkov za spolupráci.
Pracovníci DDM čtou Myškám MŠ Bezručova před spaním. Děkujeme za skvělou spolupráci.